1 mijë e 359 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

HomeLajme

1 mijë e 359 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

mijë e 359 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur edhe 11 aksidente me të lënduar dhe 13 më dëme materiale, përcjell Klankosova.tv. Në 24 orët e fundit janë arrestuar edhe 16 persona dhe 14 janë dërguar në mbajtje.

Berisha: Albin Kurti qenka pispillan, e ka izoluar e varfëruar Kosovën
Kurti: Raporti i ZRrE-së nuk është merre ose leje – nuk është diçka as finale dhe as fatale
Franca thonë se Kosova nuk i ka plotësuar kriteret për liberalizim të vizave

mijë e 359 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur edhe 11 aksidente me të lënduar dhe 13 më dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar edhe 16 persona dhe 14 janë dërguar në mbajtje.