1 mijë e 631 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

HomeLajme

1 mijë e 631 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 631 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundi në vendin tonë. Gjatë kësaj periudhe, kanë ndodhur 13 aksidente me të lënduar dhe 26 me dëme materiale. Ndryshe, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 24 persona dhe 15 janë dërguar në mbajtje.

Zelenskiy iu thotë senatorëve amerikanë se mund të jetë hera e fundit që e shohin të gjallë
Tifogrupi “Skifterat” janë grupi më unik të cilet përveç futbollit, ndihmojnë vazhdimisht edhe qytetarët
PDK-ja dorëzon kallëzimin penal ndaj ZRRE-së

1 mijë e 631 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundi në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe, kanë ndodhur 13 aksidente me të lënduar dhe 26 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 24 persona dhe 15 janë dërguar në mbajtje.