2 mijë e 203 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

HomeLajme

2 mijë e 203 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 2 mijë e 203 gjoba në Kosovë. Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 14 aksidente me të lënduar dhe 28 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv. Në 24 orëshin e fundit, janë arrestuar 25 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.

Burri në Gjilan: Gruaja mori fëmijët dhe iku
Kurti takohet me veteranët, flasin për pastrimin e listave
“Fol se nuk të ka hije heshtja”, bashkëluftëtari i Calit i drejtohet Hydajet Hysenit pas akuzave të Avdylit

Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 2 mijë e 203 gjoba në Kosovë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 14 aksidente me të lënduar dhe 28 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Në 24 orëshin e fundit, janë arrestuar 25 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.