21-vjeçari nga Suhareka dërgohet në spital ‘i vdekur’, mjekët e kthejnë në jetë

HomeLajme

21-vjeçari nga Suhareka dërgohet në spital ‘i vdekur’, mjekët e kthejnë në jetë

Një 21-vjeçar është dërguar pa shenja jete në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Suharekë, por ka arritur të rikthehet në jetë nga stafi shëndetësor.

23-vjet nga intervernimi i NATO-s, ShBA: Kujtojmë njerëzit që u vranë nga regjimi i Millosheviqit
​Sot shënohet 22-vjetori i themelimit të Policisë së Kosovës
Kosova dhe Serbia takohen sot në Bruksel për çështjen e targave

Një 21-vjeçar është dërguar pa shenja jete në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Suharekë, por ka arritur të rikthehet në jetë nga stafi shëndetësor.

Lajmin e ka bërë të ditur QMF në Duhël, të cilët bëjnë të ditur se pacienti kishte pësuar arrest kardiak, por pas shërbimeve të nevojshme është rikthyer në jetë, raporton Gazeta Sinjali.

21-vjeçari është dërguar në Spitalin e Prizrenit për trajtim të mëtutjeshëm.