Egzona dhe Gentrit Leka publikojnë këngën e re (VIDEO)

HomeShowbiz

Egzona dhe Gentrit Leka publikojnë këngën e re (VIDEO)

Qifti nga Gjilani Egzona dhe Gentriti Leka kanë publikuar këngën e tyre më të re Shpirti im Binjak. Kënga e publikuar nga qifti Leka është punuar nga një grup i profesionistëve. Muziken e ka bërë Petrit Vullakni, tekstin Loco, ndërsa për pjesen vizuele është përkujdesur Mproduction.    

Nga jahtet në Dhërmi e deri në Egjipt – jeta super luksoze e tri çikave të Kryetarit të Gjilanit
Labinot Tahiri pas aksidentit tragjik në Kroaci: Mërgimtarët po japin edhe jetën për Kosovën
Arbenita Ismajli mahnitëse në imazhet e reja, vë në pa linjat trupore

Qifti nga Gjilani Egzona dhe Gentriti Leka kanë publikuar këngën e tyre më të re Shpirti im Binjak.

Kënga e publikuar nga qifti Leka është punuar nga një grup i profesionistëve.

Muziken e ka bërë Petrit Vullakni, tekstin Loco, ndërsa për pjesen vizuele është përkujdesur Mproduction.