Adriana Matoshi lirohet nga spitali

HomeLajmeShowbiz

Adriana Matoshi lirohet nga spitali

Aktorja shqiptare, njëherësh deputetja e Kuvendit, Adriana Matoshi, është liruar sot nga spitali. Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar mikja e

Menaxhmenti dhe kolektivi i Shkollës së Mesme të Agrobiznesit dhe Teknologjisë ‘’ARBËRIA’’ të pikëlluar me humbjen e kolegut të tyre
Incidentet e së mërkurës në veri: Një polic u qëllua me plumb, u intervistua dje
Koeficientët e Ligjit për Paga në sektorin publik: Prinë presidenti, ka dallime për kryetarët e Komunave

Aktorja shqiptare, njëherësh deputetja e Kuvendit, Adriana Matoshi, është liruar sot nga spitali.

Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar mikja e saj e afërt, Gentiana Bunjoshi.

Po është liruar sot”, tha ajo, duke shtuar se për detaje të tjera do të flasë vetë Matoshi.

Adriana u operua javën e kaluar në një spital në Tiranë, për ta hequr tumorin i cili iu kthye pas nëntë vjetësh.