Aksident zingjiror në Bresalc, dyshohet se ka viktima

HomeLajme

Aksident zingjiror në Bresalc, dyshohet se ka viktima

Rreth orës 23:30 ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në hyrje të fshatit Bresalc raporton 06 Press. Mësohet se në aksident janë përfshirë disa

Rreth orës 23:30 ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në hyrje të fshatit Bresalc raporton 06 Press.

Mësohet se në aksident janë përfshirë disa vetura dhe ka shumë persona të lënduar.

Dyshohet se ka edhe viktima nga ky aksident i rëndë trafiku, ndërsa të lënduar janë gra dhe fëmijë të vegjël.

Për detaje tjera 06 Press do ju mbaj të informuar.