Aksident i rëndë në Gjilan (FOTO)

HomeLajme

Aksident i rëndë në Gjilan (FOTO)

Para pak çasteve ka ndodhur një aksident ndërmjet dy veturave në Gjilan raporton 06 Press. Aksidenti ka ndodhur në rrugen me dy korsi në rrugen "Lu

Incidentet e së mërkurës në veri: Një polic u qëllua me plumb, u intervistua dje
Përparim Rama sot merr detyrën e kryetarit të Prishtinës
Miratohet marrëveshja në vlerë 15 milionë euro për shpërndarjen e vaksinave anti-COVID në Kosovë

Para pak çasteve ka ndodhur një aksident ndërmjet dy veturave në Gjilan raporton 06 Press.

Aksidenti ka ndodhur në rrugen me dy korsi në rrugen “Lufta e Gjilanit” ku janë përfshirē dy vetura njëra Golf 2 dhe tjetra BMW.

Nuk dihet se a ka persona të lënduar ndërsa për detaje tjera 06 Press do ju mbaj të informuar.