Aksident i rëndë në hyrje të fshatit Hodonoc në Kamenicë (PAMJE)

HomeLajme

Aksident i rëndë në hyrje të fshatit Hodonoc në Kamenicë (PAMJE)

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çasteve në hyrje të fshatit Hodonoc raporton 06 Press. Sipas pamjeve të siguruara nga 06 Press shihen se d

Beteja e Zhegocit, aty ku u vranë fëmijë, pleq e gra, çka rrëfejnë dëshmitarët e gjallë
Pamje gjatë ikjes së klientëve nga HIB në Gjilan pasi dy persona lëshuan substanca të panjohura
Rama i ashpër me Berishën: Çoji naftë Millos, e bëje Thaçin terrorist

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çasteve në hyrje të fshatit Hodonoc raporton 06 Press.

Sipas pamjeve të siguruara nga 06 Press shihen se dy vetura njëra Opel Vectra dhe tjetra Golf 5 janë përfshirë në një aksident trafiku.

Në këtë aksident nga burime tona jemi informuar se ka persona të lënduar rëndë.

<Për detaje tjera 06 Press ju mbajmë të informuar.