Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan – Prishtinë (PAMJE)

HomeLajmeLokale

Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan – Prishtinë (PAMJE)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çasteve në magjistralen Gjilan – Prishtinë raporton 06 Press. Nga pamjet e siguruara nga portali 06 Press shihet se në vendin e ngjarjes janë Policia dhe Autoambulanca. Aksidenti ka ndodhur në hyrje të fshatit Bresalc ndërsa nuk dihet se sa persona janë lënduar. /06Press/

Një milion e 700 mijë euro për mësimdhënësit me probleme shëndetësore
Drejtorët e rinj nisin zyrtarisht punën në gjashtë klinikat e QKUK-së
Po sillte 800 kg speca nga Serbia, ndalohet nga policia

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çasteve në magjistralen Gjilan – Prishtinë raporton 06 Press.

Nga pamjet e siguruara nga portali 06 Press shihet se në vendin e ngjarjes janë Policia dhe Autoambulanca.

Aksidenti ka ndodhur në hyrje të fshatit Bresalc ndërsa nuk dihet se sa persona janë lënduar. /06Press/