Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan – Prishtinë, të përfshira 4 vetura

HomeLajmeLokale

Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan – Prishtinë, të përfshira 4 vetura

Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan - Prishtinë, të përfshira 4 vetura Para pak qasteve ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në afërsi të fs

Sot bëhet varrimi i veprimtarit të çështjes kombëtare, Shaip Zeka
Vazhdon rritja e naftës, 1 litër naftë shkon deri në 1.12 euro në Kosovë
Haradinaj alarmon: ZRRE po propozon shtrenjtim të rrymës mbi 80%

Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan – Prishtinë, të përfshira 4 vetura

Para pak qasteve ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në afërsi të fshatit Slivovë raporton 06 Press.

Në këtë aksident janë përfshirë 4 vetura ku dy shoferë kanë pësuar lëndime më të rënda por që janë jashtë rrezikut për jetë.

Në vendngjarje kanë arritur edhe Policia dhe ambulanca.

Mësohet se nga ky aksident janë krijuar kolona kilometrike. /06Press/