Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan-Prishtinë

HomeLajme

Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan-Prishtinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Gjilan-Prishtinë, më saktësisht afër Liqenit të Badovcit, ku janë përfshirë dy vetura shkruan Radio Star. Nga ky aksident ende nuk dihet për persona të lënduar, por se dëmet materiale janë të konsdierueshme. Si pasojë e këtij aksidenti janë krijuar kolona të gjata në këtë magjistrale

Paralajmërohet largimi i turistëve nga Shqipëria për shkak të çmimeve të larta
A ka Zot shtëpie ky Gjilan
Keqpërdorim i dokumenteve dhe tregti e ndaluar tek “Dheu i Bardhë”

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Gjilan-Prishtinë, më saktësisht afër Liqenit të Badovcit, ku janë përfshirë dy vetura shkruan Radio Star.

Nga ky aksident ende nuk dihet për persona të lënduar, por se dëmet materiale janë të konsdierueshme.

Si pasojë e këtij aksidenti janë krijuar kolona të gjata në këtë magjistrale