Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Gjilan (VIDEO)

HomeLajme

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Gjilan (VIDEO)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë. Në pamjet e publikuara nga vendi i ngjarjes shihet se në aksident janë përfshirë dy vetura, ndërsa është krijuar kolonë e automjeteve që kalojnë andej. Pamje nga vendi i ngjarjes: https://sinjali.com/wp-content/uploads/2022/04/video-1649168604.mp4

Ekskluzive: KFOR-i është gati – pasdite pritet ndërhyrja në Veri
Lajm i hidhur: Vdes 11 vjeçari nga Mitrovica që ditë më parë ra në Liqenin Akumulues
Mërgimtari la Gjermaninë dhe erdhi për të investuar në Kosovë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë.

Në pamjet e publikuara nga vendi i ngjarjes shihet se në aksident janë përfshirë dy vetura, ndërsa është krijuar kolonë e automjeteve që kalojnë andej.

Pamje nga vendi i ngjarjes: