Aksident i rëndë në rrugen Prishtinë – Gjilan

HomeLajmeLokale

Aksident i rëndë në rrugen Prishtinë – Gjilan

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugen Prishtinë – Gjilan raporton 06 Press Në vendin e ngjarjes kanë dal Policia dhe Ndihma e shpejtë. Për detaje tjera 06 Press do ju mbaj të informuar.

Kryeparlamentari Konjufca: Hapja totale ka qenë gabim, përgjegjësinë kryesore e ka qeveria
Alban Hyseni, prezanton punët gjatë muajit janar
Motra e Xhelal Sveçlës punësohet në Ministrinë e Bujqësisë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugen Prishtinë – Gjilan raporton 06 Press

Në vendin e ngjarjes kanë dal Policia dhe Ndihma e shpejtë.

Për detaje tjera 06 Press do ju mbaj të informuar.