Aksident i rëndë trafiku në Bresalc, krijohen kolona kilometrike

HomeLajmeLokale

Aksident i rëndë trafiku në Bresalc, krijohen kolona kilometrike

Në orët e mbrëmjes ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në fshatin Bresalc raporton 06 Press. Në këtë aksident trafiku janë të përfshira 3 vetur

Gjilan: Angazhime policore në funksion të sensibilizimit qytetar për respektim të masave anticovid
Molliqaj për Kurtin: Kryeministër i dezinformimit, lajmet e rreme po prodhohen nga kjo Qeveri
Paralajmrohet ulje të çmimit të naftës në Kosovë

Në orët e mbrëmjes ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në fshatin Bresalc raporton 06 Press.

Në këtë aksident trafiku janë të përfshira 3 vetura ku disa persona kanë marr lëndime dhe janë dërguar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Gjilanit.

Aksidenti ka ndodhur në tunelin e autostrades në fshatin Bresalc dhe për më shumë se një orë rruga Gjilan – Prishtinë ka qenë e bllokuar ku janë krijuar kolona kilometrike shkruan 06 Press.