Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë

HomeLajme

Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Gjilan – Prishtinë. Nga pamjet e publikuara shihet se një veturë është rrokullisur. Derisa, nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Mërgimtarët hedhin mbeturinat rrugëve gjatë pritjeve në pikat kufitare
Kryetari Hyseni: Pas rregullimit të kushteve atmosferike, punimet në stadiumin e qytetit pritet të fillojn me intensitet të lartë
Dy palët do t’i kenë nga tetë orë kohë të shtunën, marrëveshja për heqjen e Policisë dhe barrikadave në veri

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Gjilan – Prishtinë.

Nga pamjet e publikuara shihet se një veturë është rrokullisur.

Derisa, nuk dihet ende nëse ka të lënduar.