Aksident i rëndë zinxhiror në Stamboll, raportohet për 31 të lënduar

HomeLajme

Aksident i rëndë zinxhiror në Stamboll, raportohet për 31 të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur dje në një tunel në Stamboll (TEM Highway Mounatin Bolu), ku janë lënduar 31 persona, raportojnë mediat atje.

Gjermania drejt vaksinimit me detyrim të popullatës
Në orën 12:00 arrijnë trupat e viktimave të aksidentit tragjik në Kroaci
Kurti e Sveçla dalin në konferencë për media në orën 13:00

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur dje në një tunel në Stamboll (TEM Highway Mounatin Bolu), ku janë lënduar 31 persona, raportojnë mediat atje.

Dy nga të lënduarit nga ky aksident janë në gjendje të rëndë, transmeton Sinjali.

Drejtimi i rrugës për në Stamboll ka mbetur i bllokuar për rreth 6 orë, ndërsa në vendngjarje kanë dalë ambulanca të shumta, zjarrfikëse dhe ekipe policore.

 

/GazetaSinjali/