Aksident komunikacioni në Gjilan, lëndohet një person

HomeLajme

Aksident komunikacioni në Gjilan, lëndohet një person

Policia ka njoftuar se dje ka ndodhur një aksident komunikacioni në Gjilan, ku një person është lënduar. Njoftimi i plote: Rr. Lidhja e Prizreni

Infektimi me coronavirus i nxënësve dhe mësimdhënësve, edhe një shkollë kalon në mësim online
Ministria e Shëndetësisë del me njoftim rreth masave të reja
Murati: Duhet ndryshuar sistemi tarifor, nuk mund të shfrytëzohet çmimi i energjisë si për ushqim si për kriptovaluta

Policia ka njoftuar se dje ka ndodhur një aksident komunikacioni në Gjilan, ku një person është lënduar.

Njoftimi i plote:

Rr. Lidhja e Prizrenit, Gjilan 10.05.2022 – 08:30. Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj kosovarë.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njëri nga ngasësit dhe i njëjti pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi.