Aksident mes kamionit dhe një veture në Carralevë, lëndohet një person

HomeLajme

Aksident mes kamionit dhe një veture në Carralevë, lëndohet një person

Një aksident komunikacioni ka ndodhur të enjten në Carralevë, ku si pasojë një person ka marrë lëndime. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhë

Kurti për “La Repubblica”-n: Rreziku për luftë në Kosovë ekziston
26 vjeçari dënohet me 500 euro gjobë dhe i merret leja, voziti 152 km/h në zonën me vetëm 40
Ministrave nga Kosova ju refuzua vizita në Luginë, flet Shaip Kamberi

Një aksident komunikacioni ka ndodhur të enjten në Carralevë, ku si pasojë një person ka marrë lëndime.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Një aksident mes një kamioni dhe një automjeti pikap ka ndodhur rreth orës 14:30. Një person ka marrë lëndime përveç dëmeve materiale. Personi i lënduar është duke u trajtuar në emergjencë, për momentin nuk kemi informacione se në çfarë gjendje është”, tha Osmanollaj. /Telegrafi/