Aksident në Gjilan, lëndohet shoferi

HomeLajme

Aksident në Gjilan, lëndohet shoferi

Rr. Prishtinës, Gjilan, 24.02.2022 – 17:55. Ka ndodhë një aksident trafiku, i përfshirë vetëm një automjet me ngasës mashkull kosovar. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi i cili është dërguar në Qendrën Emergjente për tretman mjekësor, njofton Policia.

Gashi në takim me 30 ndërmarrës nga diaspora: Çdo qytetar i Kosovës është një ambasador
Rrëmbimi në Stanishor/ Rrëfimi i viktimës në Gjykatë: Më ka goditur dhe më ka lidhur polici…
“250 euro neto”/ Projektligji për pagën minimale, Kurti mbledh ministrat

Rr. Prishtinës, Gjilan, 24.02.2022 – 17:55. Ka ndodhë një aksident trafiku, i përfshirë vetëm një automjet me ngasës mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi i cili është dërguar në Qendrën Emergjente për tretman mjekësor, njofton Policia.