Aksident në Gjilan, vetura godet motoçiklististin i cili dërgohet në spital

HomeLajme

Aksident në Gjilan, vetura godet motoçiklististin i cili dërgohet në spital

Policia ka bërë të ditur se dje në rrugën “Zija Shemsiu”, Gjilan ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet një motoçiklete dhe një veture civile. Si

Policia e Kosovës, Stacioni Policor në Gjilan realizoi urdhëresën e Gjykatës Themelore në Gjilan
Kurti: Do të ashpërsohen masat ndaj dhunuesve, emrat e tyre do të publikohen në faqen e KGJK-së
E dhimbshme: Kjo është 28-vjeçarja nga Kamenica që u godit për vdekje nga vetura në Zvicër

Policia ka bërë të ditur se dje në rrugën “Zija Shemsiu”, Gjilan ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet një motoçiklete dhe një veture civile.

Si pasojë e aksidentit të trafikut lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës mashkull kosovar i cili fillimisht është dërguar në tretman mjekësor për ofrim të ndihmës së parë, e më pas me rekomandim të mjekut kujdestar është liruar për në shtëpi.

Raportohet për dëme materiale të konsiderueshme të shkaktuara në mjetet motorike. Rasti nën hetime.