Aksident në qendër të Gjilanit, vetura përfundon në lokal

HomeLajme

Aksident në qendër të Gjilanit, vetura përfundon në lokal

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Gjilanit me ç’rast një veturë ka përfunduar në një lokal, raporton Gazeta Sinjali. Sipas pamjeve të publikuara, shihet se në vend ngjarje kanë dalur edhe Policia e Kosovës. Nuk dihet për të lënduar dhe dëme materiale lidhur me rastin. Sinjali do t’ju mbajë të informuar. /GazetaSinjali/

Prokuroria në Gjilan ngrit aktakuzë ndaj personit që ka vdekur në vitin 1992, gjykata pushon procedurën
Përveç Gjermanisë, edhe dy shtete të fuqishme i njohën patentë shoferët e Kosovës
Dy foshnje po trajtohen nga COVID-19 në Klinikën e Neonatologjisë

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Gjilanit me ç’rast një veturë ka përfunduar në një lokal, raporton Gazeta Sinjali.

Sipas pamjeve të publikuara, shihet se në vend ngjarje kanë dalur edhe Policia e Kosovës.

Nuk dihet për të lënduar dhe dëme materiale lidhur me rastin.

Sinjali do t’ju mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/