Aksident te Banja e Dobërçanit në Gjilan, vetura rrokulliset në mes të rrugës

HomeLajme

Aksident te Banja e Dobërçanit në Gjilan, vetura rrokulliset në mes të rrugës

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Dobërçan të Gjilanit. Një veturë është rrokullisur tek Banja e Dobëçanit, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Reporteri, ka siguruar foto nga ky aksident ku shihet vetura e rrokullisur. Vetura që është aksidentuar është e tipit Mercedes. Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes.

Kryetari i Gjilanit, i dërgon telegram ngushëllimi familjes së oficerit Skender Haliti
Infektimi me coronavirus i nxënësve dhe mësimdhënësve, edhe një shkollë kalon në mësim online
Serbia rikthen tregun kosovar, 300 milionë euro mallra u importuan nga atje gjatë vitit 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Dobërçan të Gjilanit.

Një veturë është rrokullisur tek Banja e Dobëçanit, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Reporteri, ka siguruar foto nga ky aksident ku shihet vetura e rrokullisur.

Vetura që është aksidentuar është e tipit Mercedes.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes.