Aksident trafiku në Gjilan, lëndohen dy persona

HomeLajme

Aksident trafiku në Gjilan, lëndohen dy persona

Policia ka pranuar një informatë për një aksident trafiku në mes të dy veturave, të ndodhur në Gjilan. Sipas njoftimit të PK-së ngjarja ka ndodhur

Zjarri në një shtëpi në Ujz të Gjakovës, dyshohet për dy fëmijë të vdekur
​Një vit nga “14 shkurti”, Haziri: Kurti i pavendosur, prisja udhëheqje ndryshe nga Osmani
Vuçiqi paralajmëron ndryshimin e Rezolutës 1244 dhe anëtarësimin e Kosovës në OKB

Policia ka pranuar një informatë për një aksident trafiku në mes të dy veturave, të ndodhur në Gjilan.

Sipas njoftimit të PK-së ngjarja ka ndodhur më datën 20.05.2022, rreth orës 17:50 min në fshatin Hodonoc, të Gjilanit, raporton Zeri.info.

“Raportohet për një aksident trafiku në mes të dy veturave ku përpos dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar një mashkull dhe një femër kosovar. Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor në QKUK”, thuhet në njoftimin e PK-së.