Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, tri vetura të përfshira

HomeUncategorized

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, tri vetura të përfshira

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Gjilan-Prishtinë. Në aksident janë të përfshira tri veturave, transmeton IndeksOnline. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar por dëme materiale duket të ketë. Policia e Kosovës dhe Zjarrfikësit, kanë dal në vendin e ngjarjes. /IndeksOnline/

Bizneset, përkrahëse të ndryshimit të qeverisjes lokale
Supremja vendos: Komisionerja e VV-së në Gjilan do të paguajë 1 mijë euro dënimin
Drita shokon gjigantin holandez Feyenoord

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Gjilan-Prishtinë.

Në aksident janë të përfshira tri veturave, transmeton IndeksOnline.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar por dëme materiale duket të ketë.

Policia e Kosovës dhe Zjarrfikësit, kanë dal në vendin e ngjarjes. /IndeksOnline/