Aksidentohen tri vetura në Përlepnicë, një person merr lëndime

HomeLajme

Aksidentohen tri vetura në Përlepnicë, një person merr lëndime

Në një aksident që ka ndodhur në Përlepnicë të Gjilanit, ku janë përfshirë tri vetura, një person ka pësuar lëndime trupore. Fsh. Perlepnicë, Gjila

Vuçiq: Kurti ka vendosur ta sulmojë Serbinë
Kryetari i FFK-së priti stafet mjekësore të FC Drita dhe FC Ballkani
Rritja e çmimeve të produkteve në Kosovë, qytetarët ankohen se po ua vështirëson jetën

Në një aksident që ka ndodhur në Përlepnicë të Gjilanit, ku janë përfshirë tri vetura, një person ka pësuar lëndime trupore.

Fsh. Perlepnicë, Gjilan 11.02.2022 – 14:25. Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të tri automjeteve me ngasës kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njëri nga ngasësit i cili pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi, njofton policia.