ALARMANTE: Rritje shqetësuese e të vdekurve nga Covid-19 në Kosovë

HomeLajme

ALARMANTE: Rritje shqetësuese e të vdekurve nga Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 3 mijë e 917 raste raste të reja të të infektuarve me virusin COVID-19. MSh ka njoftuar se kanë humbur jetën gjashtë persona. Tani për tani në gjithë vendin janë 28.751 raste aktive.

E dhimbshme/ I riu nga Kllokoti humb jetën nga COVID-19
Tahiri: ZRRE-ja ta zbatojë vendimin e Gjykatës së Apelit dhe mos të krijojë konfuzion
Burim Demiri ka disa fjalë për Alban Hysenin: Ky vendim i juaj ju paraqet të papjekur për pozitën që mbani dhe krenarin e tepruar, fenomene këto që kanë pas edhe kryetarët në të kaluarën

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 3 mijë e 917 raste raste të reja të të infektuarve me virusin COVID-19.

MSh ka njoftuar se kanë humbur jetën gjashtë persona.

Tani për tani në gjithë vendin janë 28.751 raste aktive.