Analist Syla ironizon me bashkëshortin e Vjosa Osmanit, e quan “mashkulli i parë i Kosovës”

HomeLajme

Analist Syla ironizon me bashkëshortin e Vjosa Osmanit, e quan “mashkulli i parë i Kosovës”

Analisti Valon Syla ka ironizuar bashkëshortin e presidentes Osmani, Prindon Sadriun. Përmes një shkrimi në rrjetin social, Facebook, analisti Sy

Përfaqësuesit e Luginës së Preshevës kanë një kërkesë për Kurtin pas vendimit për targa
“Ky shtet e ka radhën”, gazetari boshnjak zbulon planet e Vuçiqit për destabilizim
24 vjet nga dalja publike e UÇK-së në skenë

Analisti Valon Syla ka ironizuar bashkëshortin e presidentes Osmani, Prindon Sadriun.

Përmes një shkrimi në rrjetin social, Facebook, analisti Syla e ka shpotitur Zotëriun e Parë, duke e quajtur “mashkulli i parë i Kosovës”.

Postimi i plotë:

Mendoj që në këto momente, një deklaratë e fuqishme e Prindonit në Twiter, e çliron Iranin dhe ndihmon demokratizimin e Teheranit Zyrtar.

Veshe uniformën dhe na prijë Prindon Sadriu, mashkulli i parë i Kosovës.