Analisti Mushkolaj: Ose rritni rrogat ose lejoni njerëzit t’i tërheqin paret e veta nga Trusti

HomeLajme

Analisti Mushkolaj: Ose rritni rrogat ose lejoni njerëzit t’i tërheqin paret e veta nga Trusti

Rreth tërheqjes së parave nga Trusti, ka reaguar edhe analisti Imer Mushkolaj. Mushkolaj i është drejtuar Qeverisë përmes një shkrimi në llogarinë

Lulzim Behxheti shpall kandidaturën për kryetar të komunës së Gjilanit si kandidat i pavarur
SHBA-ja me përkushtim të pazbehur për Kosovën
Burri në Gjilan: Gruaja mori fëmijët dhe iku

Rreth tërheqjes së parave nga Trusti, ka reaguar edhe analisti Imer Mushkolaj.

Mushkolaj i është drejtuar Qeverisë përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, shkruan Jepi zë.

“Ose rritni rrogat, ose lejoni njerëzit t’i tërheqin paret e veta nga Trusti. Qysh po mendon qeveria me jetu qytetarët në këtë krizë? Veproni, boll me arsyetime kot”, ka shkruar Mushkolaj.

Kujtojmë se qytetarët janë shprehur pro tërheqjes së këtyre mjeteve.