Arrestohet gjilanasi, e kanosi me vrasje një femër përmes telefonit

HomeLajme

Arrestohet gjilanasi, e kanosi me vrasje një femër përmes telefonit

Policia bën të ditur se ka arrestuar dje në Gjilan të dyshuarin për shkak se e kishte kanosë verbalisht përmes telefonit me vrasje viktimën femër koso

Gjykata në Gjilan merr vendim për reperin gjilanas Fero
Syla: Tash VV bën filma duke thënë se Gashi na shau, e dikur gjuanin me bazukë parlamentin
Rast i rëndë: 13-vjeçarja tenton të bëjë vetëvrasje në oborrin e shkollës, mjekët e kthejnë në jetë

Policia bën të ditur se ka arrestuar dje në Gjilan të dyshuarin për shkak se e kishte kanosë verbalisht përmes telefonit me vrasje viktimën femër kosovare.

Tutje bëhet me dije se i dyshuari viktimën e kishte thirre dhe kanosë përmes telefonit derisa ajo kishte qenë në stacion policor duke dhënë deklaratë.

I dyshuari është arrestuar para stacionit policor, gjatë shoqërimit ka kanosë dhe fyer edhe zyrtarët policor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.