Arrestohet gjilanasi për armëmbajtje pa leje

HomeLajme

Arrestohet gjilanasi për armëmbajtje pa leje

Policia njofton se dje në Gjilan ka arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij është gjetur dhe konfiskuar një armë pistoletë. Me urdhër të prokurorit kujdestar pistoleta e konfiskuar do të dërgohet në ekzaminim, ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Nuk i respektoi masat, mbyllet lokali që menaxhohet nga deputetja e VV-së Adriana Matoshi
“Dënime, barna, teste, kah me i çu paret ma përpara qytetarët”, Labi ka një kërkesë për Policinë
Osmani: Kosova gati për rrugën e anëtarësimit në Bashkimin Evropian

Policia njofton se dje në Gjilan ka arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij është gjetur dhe konfiskuar një armë pistoletë.

Me urdhër të prokurorit kujdestar pistoleta e konfiskuar do të dërgohet në ekzaminim, ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.