Arrestohet gjilanasi për ngacmim të një femre

HomeLajme

Arrestohet gjilanasi për ngacmim të një femre

Gjilan, 30.12.2021-11:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar pasi që i njëjti dyshohet se në vazhdimësi e kishte ngacmuar viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./foto: arkiv/

Vëllau dhe nëna i vdiqën nga Covid 19, zhegrani i mllefosur thotë: Albini e Vjosa kurrë dritë mos pafshin
Komuna e Gjilanit s’e ndalë ndriçimin e rrugëve as ditën – FOTO
Kjo është gjendja mëngjesin e sotëm në vendkalimet kufitare të Kosovës

Gjilan, 30.12.2021-11:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar pasi që i njëjti dyshohet se në vazhdimësi e kishte ngacmuar viktimën femër kosovare.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./foto: arkiv/