Arrestohet i riu që ndalte qytetarët në autostradë me alarm të Policisë

HomeLajme

Arrestohet i riu që ndalte qytetarët në autostradë me alarm të Policisë

Dje nëpër media ka qarkulluar një video ku shihet se një person duke vozitur me alarm të policisë i ka ndalur qytetarët, kinse është veturë e Policisë

Bëhuni gati, të enjten priten reshje të borës në Kosovë
Kokaj: Kur deputetët i bien fyellit, e atdheu digjet, mjerë për atë ambient
Zhduket një vajzë e mitur në Gjilan

Dje nëpër media ka qarkulluar një video ku shihet se një person duke vozitur me alarm të policisë i ka ndalur qytetarët, kinse është veturë e Policisë.

Sinjali mëson se i dyshuari është arrestuar dhe që ai ka qenë duke vozitur veturën me targa të Serbisë.

Në video shihet se ai e ndalë një veturë në autostradë dhe paraqitet si polic civil.