Arrestohet për shantazh një person në Gjilan

HomeLajme

Arrestohet për shantazh një person në Gjilan

Një person në Gjilan është arrestuar nën dyshimin për shantazh dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Njoftimi i policisë. Gjilan 31.10.2022 – 16:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që dyshohet se ka shantazhuar viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Kurti: Raporti i ZRrE-së nuk është merre ose leje – nuk është diçka as finale dhe as fatale
Prokuroria e Gjilanit ngritë aktakuzë kundër qytetarit që fotografoi dhe incizoi në mënyrë të paautorizuar
Nga sot zgjaten ora policore dhe orari i gastronomisë

Një person në Gjilan është arrestuar nën dyshimin për shantazh dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i policisë.

Gjilan 31.10.2022 – 16:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që dyshohet se ka shantazhuar viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.