Arrestohet personi i dyshari që sulmoi portjerin e FC Ballkanit, Stivi Frashëri

HomeSport

Arrestohet personi i dyshari që sulmoi portjerin e FC Ballkanit, Stivi Frashëri

Sot është zhvilluar ndeshja mes SC Gjilanit dhe Ballkanit, e cila u ndërpre në fund të ndeshjes pasi tifozët u futen në fushë gjatë festim të golit të

Besnik Krasniqi nënshkruan me Dritën
E frikshme: Futbollistët e FC KIKA përfundojnë në spital, me këmbë e hundë të thyera
Prokuroria në Gjilan kërkon caktimin e masës së paraburgimit ndaj dy të arrestuarve të përfshirë në incidentin gjatë ndeshjes Gjilani-Ballkani

Sot është zhvilluar ndeshja mes SC Gjilanit dhe Ballkanit, e cila u ndërpre në fund të ndeshjes pasi tifozët u futen në fushë gjatë festim të golit të barazimit dhe dy nga tifozet sulmuan portjerin e FC Ballkanit.

Burime të portalit 06 Press tregojnë se njëri nga personat e dyshuar që ka sulmuar portjerin e Ballkanit është arrestuar nga Policia e Kosoves.

Policia e Kosovës, në konsultim me Prokurorin kujdestar pritet ti hapin rast personit të dyshuar. /06Press/