Author: 06Press

1 2 3 10 / 30 POSTS

Digital Data Area Cost

Virtual data room price can vary greatly from one company to the next. If you are using a traditional info room formula or a modern online system, [...]

Ant-virus Blog

A anti-virus blog can be described as source of cybersecurity information that could be beneficial for computer users. These types of blogs can provi [...]

Avast Antivirus Review

Avast is one of the best antivirus security software programs available today. It features a clean and modern interface that is certainly easy to [...]

The Role of VDR in M&A Financial transactions

VDR is a transcription aspect involved in the regulation of genes involved in inborn immunity and immune cell development. It can be expressed by [...]
Pantina: Era zgjedhje, Kurti po dojka me lëshu bajrakun

Pantina: Era zgjedhje, Kurti po dojka me lëshu bajrakun

Anëtarja e LDK-së, Shqipe Pantina, ka reaguar pas takimit të mbajtur të degës së LDK-së në Prishtinë, ku i pranishëm ishte edhe kryetari i partisë, Al [...]
Liberalizimi i vizave të enjten në rend dite në Bruksel, eurodeputeti bën thirrje për votim

Liberalizimi i vizave të enjten në rend dite në Bruksel, eurodeputeti bën thirrje për votim

Komiteti i Parlamentit Europian për Liritë Civile, Drejtësinë dhe Çështjet e Brendshme të enjten do ta ketë në rend dite liberalizimin e vizave për Ko [...]
Hapet salloni me i ri ne Gjilan

Hapet salloni me i ri ne Gjilan

Është hapur salloni me i ri ne Gjilan për manikyr dhe pedikyr. Luna Studio ofron shërbime për manikyr dhe pedikyr të cilin mund ta gjeni në Albanic [...]
Bien pak çmimet e derivateve në Kosovë, kaq kushton një litër naftë

Bien pak çmimet e derivateve në Kosovë, kaq kushton një litër naftë

Çmimet e naftës dhe derivateve të saj, ditë më parë kanë arritur nivelin më të lartë që nga paslufta në Kosovë. Megjithëse çmimet e derivateve në [...]
Çka mund të bëni në Kosovë me 100 euro

Çka mund të bëni në Kosovë me 100 euro

Kryeministri Albin Kurti, ka habitur me deklaratën e tij lidhur me ndarjen e shumës prej 100 euro, për pensionistët, studentët dhe punëtorët e sektori [...]
A po e menaxhon mirë Qeveria krizën energjetike ?

A po e menaxhon mirë Qeveria krizën energjetike ?

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, është duke mbajtur një konferencë për media së bashku me ministren e Ekonomisë, lidhur me gjendjen energjetike në [...]
1 2 3 10 / 30 POSTS