Baba nga Gjilani e rrah djali, ky e lajmëron në Polici

HomeLajme

Baba nga Gjilani e rrah djali, ky e lajmëron në Polici

Gjilan,  20.02.2022 – 00:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj djalit të tij viktimës mashkull kosovar. Nuk raportohet për lëndime. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Policia.

Zviceranët protestojnë kundër vaksinimit të detyrueshëm dhe masave anti-COVID
Bëhet i gjallë snajperisti më ‘vdekjeprurës’ në botë për të cilin u tha se u vra në Ukrainë
Çmimet e ushqimeve mbetën pothuajse të pandryshuara në nëntor

Gjilan,  20.02.2022 – 00:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj djalit të tij viktimës mashkull kosovar.

Nuk raportohet për lëndime. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Policia.