Blero e Afrona i japin fund martesës?

HomeShowbiz

Blero e Afrona i japin fund martesës?

Modelja, Afrona Dika dhe këngëtari, Blero Muharrremi dyshohet se i ka dhënë fund martesës, raporton Gazeta Sinjali. Kjo për faktin se çifti i kanë

Adriana Matoshi reagon për rastin e 18-vjeçares: Sa ‘Dardani’ ec lirshëm rrugëve, duhet një gjetje që ia futë frikën në palcë vrasësve
Prokuroria kërkon që Vali Corleone të ndalohet në Institutin e Psikiatrisë
Hapet salloni me i ri ne Gjilan

Modelja, Afrona Dika dhe këngëtari, Blero Muharrremi dyshohet se i ka dhënë fund martesës, raporton Gazeta Sinjali.

Kjo për faktin se çifti i kanë fshirë të gjitha fotografitë së bashku në rrjetet e tyre sociale.

Megjithatë, dyshja ende e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram. Sidoqoftë, nuk dihet ende e vërteta e heqjes së imazheve të tyre së bashku.

Kujtojmë se, Blero dhe Afrona janë martuar në vitin 2019, por pavarësisht martesës ata nuk kanë jetuar së bashku, pasi Afrona jeton dhe punon në Zvicër, ndërsa Blero në Kosovë.

Theksojmë se, Blero ka një martesë të dështuar me aktoren, Teuta Krasniqi me të cilën kanë edhe një vajzë, Tarën.

/GazetaSinjali/