Burri nga Gjilani i bie ‘pishman’ për dhuratën, ia merr ish gruas veturën, prangoset nga policia

HomeLajme

Burri nga Gjilani i bie ‘pishman’ për dhuratën, ia merr ish gruas veturën, prangoset nga policia

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një burrë në Gjilan, pasi i njëjti dyshohet se i ka marrë veturën ish- gruas së tij, shkruan Gazeta Sinjali. Pol

Musliu: Albulena Haxhiu para se të niset në Hagë duhet t’i kërkojë publikisht falje Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit
Zgjedhjet lokale 2021, policia apelon për respektim të masave ndaj pandemis
Osmani për Thaçin: Ai ka qenë kryeministër dhe kryetar në kohëra historike

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një burrë në Gjilan, pasi i njëjti dyshohet se i ka marrë veturën ish- gruas së tij, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia ka njoftuar se i dyshuari veturën ia kishte bërë dhuratë kohë më parë ish-bashkëshortes së tij.

Rasti në polici po hetohet si “Vetëgjyqësi”, kurse i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.