Category: Fun

Tërheqja e detit në Shqipëri, profesor Osman Metalla shpjegon fenomenin

Tërheqja e detit në Shqipëri, profesor Osman Metalla shpjegon fenomenin

Një fenomen i rrallë ka ndodhur ditët e fundit në bregdetin shqiptarë ku qytetarët kanë parë tërheqje të theksuar të detit në disa zona. Në bregdetin [...]
Test: Cila kafshë shihet në foto?

Test: Cila kafshë shihet në foto?

Pa dyshim, ekziston një veçori e personalitetit tuaj që nuk ju lejon të zhvilloni dhe shprehni plotësisht emocionet. Nëse dëshironi t [...]
88-vjeçari: E kam votu veten edhe dy kandidatë, pres me u ba mirë

88-vjeçari: E kam votu veten edhe dy kandidatë, pres me u ba mirë

Në Kosovë sot po mbahen zgjedhjet lokale dhe qytetarët janë duke shfrytëzuar të drejtën e tyre për të votuar, transmeton Gazeta Sinjali. E një i mo [...]
Skocezi tregon momentin e tmerrit kur telefoni celular i “shpërtheu” në dorë, duke shkaktuar zjarr në shtëpinë e tij

Skocezi tregon momentin e tmerrit kur telefoni celular i “shpërtheu” në dorë, duke shkaktuar zjarr në shtëpinë e tij

Një skocez ka treguar për momentin e tmerrit kur telefoni i tij celular i “shpërtheu” në dorë, duke shkaktuar një zjarr në shtëpinë e tij. Sipas me [...]
Pamje qesharake: Burri frikësohet aq shumë nga vaksina, sa që ende pa u vaksinuar fillon të bërtet se i dhembë krahu

Pamje qesharake: Burri frikësohet aq shumë nga vaksina, sa që ende pa u vaksinuar fillon të bërtet se i dhembë krahu

Shumë njerëz kanë frikë nga vaksinat, kjo po dëshmohet sidomos gjatë pandemisë. Miliona persona në mbarë botën po vaksinohen kundër COVID-19 dhe nj [...]
5 / 5 POSTS