Category: Shëndeti

1 2 3 42 10 / 413 POSTS
Një i vdekur nga COVID-19 në Kosovë në 24 orët e fundit

Një i vdekur nga COVID-19 në Kosovë në 24 orët e fundit

Një person ka humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus në 24 orët e fundit, teksa janë konfirmuar edhe 23 raste të reja pozitive, raporton G [...]
Ky është 21-vjeçari që u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Gjilan

Ky është 21-vjeçari që u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Gjilan

Pak më parë u raportua për një ngjarje të rëndë që ka ndodhur në familjen Hasani në Gjilan, ku djali i tyte 21-vjeçar u gjet pa shenja jete në korrido [...]
Fitoi tender 150 mijë euro me dokumente false, policia vë në pranga të dyshuarin në Gjilan

Fitoi tender 150 mijë euro me dokumente false, policia vë në pranga të dyshuarin në Gjilan

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar për dallavere me dokumente të falsifikuara gjatë aplikimit për një tender në Komunën e Gjilanit. Sipa [...]
LAJMI I FUNDIT/ Humb jetën një fëmijë në Gjilan

LAJMI I FUNDIT/ Humb jetën një fëmijë në Gjilan

Një lajm i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Gjilan raporton 06 Press. Nga burime të 06 Press mësohet se një fëmijë dyshohet se është dërguar pa [...]
Çmimet e ilaçeve në Kosovë, sipas dëshirës së farmacistëve

Çmimet e ilaçeve në Kosovë, sipas dëshirës së farmacistëve

Keqpërdorimet me çmimet e barnave në farmacitë e Kosovës po i kushtojnë shumë xhepit të qytetarëve. Ata janë ankuar për  çmimet e larta të barnave në [...]
Eksluzive: Ky është infermieri i arrestuar nga Policia në Gjilan

Eksluzive: Ky është infermieri i arrestuar nga Policia në Gjilan

Shtëpinë e cila u shfrytëzua për një kohë të gjatë si motel tentuan ta shndërrojnë në një shtëpi private për përkujdesjen e të moshuarave. Por, pik [...]
Pacienti nga Gjilani falënderon mjekët Kërçeli dhe Kurtishi të cilët e rikthyen nga bota tjetër

Pacienti nga Gjilani falënderon mjekët Kërçeli dhe Kurtishi të cilët e rikthyen nga bota tjetër

Një qytetar nga Gjilani ka falënderuar dy mjekë të QKUK-së, pasi e kanë rikthyer nga bota tjetër, duke mos hequr dorë nga përpjekjet për ta ‘ringjallu [...]
Pacienti nga Gjilani falënderon mjekët Kërçeli dhe Kurtishi të cilët e rikthyen nga bota tjetër

Pacienti nga Gjilani falënderon mjekët Kërçeli dhe Kurtishi të cilët e rikthyen nga bota tjetër

Një qytetar nga Gjilani ka falënderuar dy mjekë të QKUK-së, pasi e kanë rikthyer nga bota tjetër, duke mos hequr dorë nga përpjekjet për ta ‘ringjallu [...]
Vdiq duke luajtur futboll, sot varroset mjeku nga Gjilani

Vdiq duke luajtur futboll, sot varroset mjeku nga Gjilani

Stomatologu nga Gjilani, Rasim Sefiu i cili vdiq papritmas në moshë të re, do të varroset sot në varrezat e fshatit Remnik. Familjarët kanë bërë të d [...]
E dhimbshme, vdes mjeku nga Gjilani, në ditën kur kujtonte 3 vjetorin e shuarjes së babait të tij!

E dhimbshme, vdes mjeku nga Gjilani, në ditën kur kujtonte 3 vjetorin e shuarjes së babait të tij!

Gjilani është tronditur mëngjesin e sotëm nga vdekja e hershme e një doktori. Stomatologu i njohur, Rasim Sefiu ka vdekur papritmas në moshën 35 vjeç [...]
1 2 3 42 10 / 413 POSTS