Category: Showbiz

1 2 3 8 10 / 71 POSTS
Zbulohet identiteti i të dashurit të Kënga Hazirit

Zbulohet identiteti i të dashurit të Kënga Hazirit

Kënga Haziri, vajza e nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri gjithmonë merr vëmendjen e mediave rozë. Kohë më parë, Kënga përmes postimeve të saj në [...]
Lutfi Haziri flet për herë të parë për ‘dhëndrrin’ e tij

Lutfi Haziri flet për herë të parë për ‘dhëndrrin’ e tij

Kënga Haziri, vajza e nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri gjithmonë merr vëmendjen e mediave rozë. Kohë më parë, Kën [...]
Dënohet me 1 mijë euro gjobë vajza që plagosi Vali Corleonen

Dënohet me 1 mijë euro gjobë vajza që plagosi Vali Corleonen

Gjykata Themelore e Gjilanit e ka shpallur fajtore të akuzuarën A.S., duke e dënuar me 1 mijë euro gjobë, për akuzën se nën ndikimin e substancave nar [...]
Adriana Matoshi publikon fotografi me kryeministrin Kurti: Përgjithmonë

Adriana Matoshi publikon fotografi me kryeministrin Kurti: Përgjithmonë

Adriana Matoshi ka zënë karrigen në Kuvendin e Kosovës vitin që lamë pas. Ajo u zgjodh deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e 1 [...]
Katër vajza e fusin në kurth Vali Corleonen, pasi e çojnë në motel ia vjedhin veturën e 100 mijë eurove

Katër vajza e fusin në kurth Vali Corleonen, pasi e çojnë në motel ia vjedhin veturën e 100 mijë eurove

Personazhi kontravers nga Gjilani, Princvalentino Corleone, shumë shpesh di të bëhet kryefjalë e mediave për ndodhitë në jetën e tij. Pak javë më parë [...]
Kërkohet paraburgimi i Feros për rrahjen e 19-vjeçarit në Gjilan

Kërkohet paraburgimi i Feros për rrahjen e 19-vjeçarit në Gjilan

Prokuroria Themelore në Gjilan ka kërkuar nga Gjykata t’ia caktojë 1 muaj paraburgim reperit Fero, i dyshuar për rrahjen brutale të një 19-vjeçari në [...]
“E ka lëshuar një këngë të Unikkatilit”, avokati i Feros tregon detajet se si erdhi deri të rrahja e qytetarit nga reperi

“E ka lëshuar një këngë të Unikkatilit”, avokati i Feros tregon detajet se si erdhi deri të rrahja e qytetarit nga reperi

Gjatë ditës së sotme është arrestuar reperi nga Gjilani, Fero pasi ai në video shihet duke sulmuar një qytetar i cili ndodhej brenda veturës së tij. A [...]
Pas sulmit me grushte në mes të Gjilanit, arrestohet reperi problematik Fero

Pas sulmit me grushte në mes të Gjilanit, arrestohet reperi problematik Fero

Një video e publikuar dje në media ka bërë që Feronit Shabani të arrestohet. Kjo për shkak se në video, Fero shihej duke sulmuar me grushte e shqelma [...]
Egzona dhe Gentrit Leka publikojnë këngën e re (VIDEO)

Egzona dhe Gentrit Leka publikojnë këngën e re (VIDEO)

Qifti nga Gjilani Egzona dhe Gentriti Leka kanë publikuar këngën e tyre më të re Shpirti im Binjak. Kënga e publikuar nga qifti Leka është punuar n [...]
Adriana Matoshi flet pas ndarjes nga Keith: Ai ka qenë shumë më i ri në moshë, ka dashur të krijoj familje

Adriana Matoshi flet pas ndarjes nga Keith: Ai ka qenë shumë më i ri në moshë, ka dashur të krijoj familje

Aktorja e njohur nga Gjilani, Adriana Matoshi, disa muaj më parë i ka dhënë fund lidhjes me futbollistin afrikano-belg, Keith Groeneveld. Ndarja e [...]
1 2 3 8 10 / 71 POSTS