Category: Showbiz

1 2 3 4 8 20 / 77 POSTS
Katër vajza e fusin në kurth Vali Corleonen, pasi e çojnë në motel ia vjedhin veturën e 100 mijë eurove

Katër vajza e fusin në kurth Vali Corleonen, pasi e çojnë në motel ia vjedhin veturën e 100 mijë eurove

Personazhi kontravers nga Gjilani, Princvalentino Corleone, shumë shpesh di të bëhet kryefjalë e mediave për ndodhitë në jetën e tij. Pak javë më parë [...]
Kërkohet paraburgimi i Feros për rrahjen e 19-vjeçarit në Gjilan

Kërkohet paraburgimi i Feros për rrahjen e 19-vjeçarit në Gjilan

Prokuroria Themelore në Gjilan ka kërkuar nga Gjykata t’ia caktojë 1 muaj paraburgim reperit Fero, i dyshuar për rrahjen brutale të një 19-vjeçari në [...]
“E ka lëshuar një këngë të Unikkatilit”, avokati i Feros tregon detajet se si erdhi deri të rrahja e qytetarit nga reperi

“E ka lëshuar një këngë të Unikkatilit”, avokati i Feros tregon detajet se si erdhi deri të rrahja e qytetarit nga reperi

Gjatë ditës së sotme është arrestuar reperi nga Gjilani, Fero pasi ai në video shihet duke sulmuar një qytetar i cili ndodhej brenda veturës së tij. A [...]
Pas sulmit me grushte në mes të Gjilanit, arrestohet reperi problematik Fero

Pas sulmit me grushte në mes të Gjilanit, arrestohet reperi problematik Fero

Një video e publikuar dje në media ka bërë që Feronit Shabani të arrestohet. Kjo për shkak se në video, Fero shihej duke sulmuar me grushte e shqelma [...]
Egzona dhe Gentrit Leka publikojnë këngën e re (VIDEO)

Egzona dhe Gentrit Leka publikojnë këngën e re (VIDEO)

Qifti nga Gjilani Egzona dhe Gentriti Leka kanë publikuar këngën e tyre më të re Shpirti im Binjak. Kënga e publikuar nga qifti Leka është punuar n [...]
Adriana Matoshi flet pas ndarjes nga Keith: Ai ka qenë shumë më i ri në moshë, ka dashur të krijoj familje

Adriana Matoshi flet pas ndarjes nga Keith: Ai ka qenë shumë më i ri në moshë, ka dashur të krijoj familje

Aktorja e njohur nga Gjilani, Adriana Matoshi, disa muaj më parë i ka dhënë fund lidhjes me futbollistin afrikano-belg, Keith Groeneveld. Ndarja e [...]
Fero i dedikon një tatuazh të riut që u vra në Ferizaj

Fero i dedikon një tatuazh të riut që u vra në Ferizaj

Mbrëmjen e së shtunës, qyteti i Ferizajt u trondit nga ngjarja tragjike ku mbeti i vrarë i riu, Gazmend Hyseni. Lidhur me ngjarjen ka pasur reagime [...]
Vali Corleone lirohet nga burgu, detyrohet të kërkojë trajtim në Psikiatri

Vali Corleone lirohet nga burgu, detyrohet të kërkojë trajtim në Psikiatri

Princ Valentino Corleone është liruar nga Burgu i Sigurisë së Lartë në Dyz, pasi u dërgua atje në vuajtje të dënimit prej dy muajsh paraburgim nën dys [...]
Fero shpreh ngushëllime pas vrasjes së 30-vjeçarit në Ferizaj

Fero shpreh ngushëllime pas vrasjes së 30-vjeçarit në Ferizaj

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot (e shtunë) në orët e hershme të mëngjesit në Ferizaj, ku një person la të vdekur një 30-vjeçar pasi shtiu me armë zj [...]
Blero e Afrona i japin fund martesës?

Blero e Afrona i japin fund martesës?

Modelja, Afrona Dika dhe këngëtari, Blero Muharrremi dyshohet se i ka dhënë fund martesës, raporton Gazeta Sinjali. Kjo për faktin se çifti i kanë [...]
1 2 3 4 8 20 / 77 POSTS