Category: Showbiz

1 2 3 4 5 7 30 / 67 POSTS
Fisnik Syla zbulon se ka aspirata t’i futet politikës

Fisnik Syla zbulon se ka aspirata t’i futet politikës

Vetëm pak kohë më parë, Fisnik Syla zbuloi se ishte ndarë përfundimisht me Fjolla Morinën dhe se ishte “i lirë si një zog”. Mëngjesin e sotëm ai ishte [...]
Gjilanasja Blerta Veseli e cila është Miss Universe Kosova, shfaqet përkrah Kryetarit të Miamit

Gjilanasja Blerta Veseli e cila është Miss Universe Kosova, shfaqet përkrah Kryetarit të Miamit

Blerta Veseli, ish-Miss Universe Kosova dhe ish-prezantuesja e emisionit SHOW TIME, është duke vazhduar suksesshëm karrierën e saj në SHBA. Së fund [...]
Fero sërish para gjykatës, deklaron se ishte në xhami në momentin kur u sulmua ish-menaxheri i tij Met Elshani dhe nuk kishe dijeni

Fero sërish para gjykatës, deklaron se ishte në xhami në momentin kur u sulmua ish-menaxheri i tij Met Elshani dhe nuk kishe dijeni

Dëshmitari Feronit Shabani, i njohur me emrin artistik Fero gjatë deklarimit të tij ka thënë se nuk është në dijeni përse të akuzuarit Shpëtim Cakiqi, [...]
“Askush nuk është më afër zemrës se ti”, Adriana Matoshi dedikim të veçantë partnerit për “Shën Valentin”

“Askush nuk është më afër zemrës se ti”, Adriana Matoshi dedikim të veçantë partnerit për “Shën Valentin”

Prej kohësh, aktorja e njohur dhe deputetja, Adriana Matoshi po shijon romancën me futbollistin afrikano-belg, Keith Groeneveld. Dyshja vazhdimisht [...]
“Ishte nata kur hyra në Big Brother, e telefonova ish-burrin”, Adriana rrëfen kur e kuptoi për sëmundjen

“Ishte nata kur hyra në Big Brother, e telefonova ish-burrin”, Adriana rrëfen kur e kuptoi për sëmundjen

Deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi, ka treguar se kur e kishte kuptuar se i është rikthyer tumori, pas shumë vitesh. Ajo tha se kur kishte hyrë në [...]
Arbenita Ismajli mahnitëse në imazhet e reja, vë në pa linjat trupore

Arbenita Ismajli mahnitëse në imazhet e reja, vë në pa linjat trupore

Arbenita Ismajli është padyshim një prej modeleve më të njohura dhe më të përfolura shqiptare. Modelja e njohur numëron mbi 600 mijë ndjekës në llo [...]
Gruaja e Lutës, sikur t’ishte binjake me tri qikat e saj

Gruaja e Lutës, sikur t’ishte binjake me tri qikat e saj

Gruaja dhe 3 vajzat e ish – kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, bëhen shpesh pjesë e medias rozë pasi nuk mungojnë me postime në rrjetet sociale ku [...]
Vit i bukur, por i vështirë – rrëfimi emocionues i Adriana Matoshit

Vit i bukur, por i vështirë – rrëfimi emocionues i Adriana Matoshit

Viti që po e lëmë pas ka qenë i paharrueshëm për Adriana Matoshin. Përveç që u zgjodh deputete e Kuvendit të Kosovës për herë të [...]
Kjo ishte gjilanasja e parë që këndoi në Radio-Prishtinë para 60 vitesh

Kjo ishte gjilanasja e parë që këndoi në Radio-Prishtinë para 60 vitesh

Dr Shevqet Mehmet, pos si mjek i zellshëm në profesionin e tij, ai është edhe një arkiv i madh i qytetit të Gjilanit. Në muzeun e tij privat, dr Sh [...]
Fero kërkon para për realizimin e albumit, Arbenita e ndihmon me 10 funta!

Fero kërkon para për realizimin e albumit, Arbenita e ndihmon me 10 funta!

ë rrjetin social Instagram, Fero ka bërë një postim duke kërkuar nga fansat që ta ndihmojnë  për realizimin e albumit. Në platfomën ‘GoFundMe’ ai k [...]
1 2 3 4 5 7 30 / 67 POSTS