Category: Showbiz

1 3 4 5 6 7 8 50 / 71 POSTS
Fejohet gjilanasja Uta Ibrahimi, i thotë “Po” propozimit

Fejohet gjilanasja Uta Ibrahimi, i thotë “Po” propozimit

Alpinistja e njohur nga Gjilani, Uta Ibrahimi, është fejuar. Ajo i ka thënë “Po” një propozimi për martesë nga partneri i saj Metodi Chilimanov. [...]
U tall me Unikkatilin, TBA i reagojnë Feros, i publikojnë foto kur ishte kamarier

U tall me Unikkatilin, TBA i reagojnë Feros, i publikojnë foto kur ishte kamarier

Reperi shqiptar, Fero, përsëri ka marrë vëmendjen e medieve rozë. Ai ka etiketuar Unikkatilin në një konkurs për kuzhinier dhe kjo bëri që të reago [...]
Kjo është farmacistja me të cilën Graniti i Big Brother ka qenë i fejuar

Kjo është farmacistja me të cilën Graniti i Big Brother ka qenë i fejuar

Granit Cana, ka treguar brenda në Big Brother VIP se ka qenë në një lidhje të komplikuar me një vajzë dhe madje ka shprehur dëshirën tek Fifi për ta t [...]
“Mbrëmë kishte dasëm nga pushtetarët” – Afrim Muqiqi paralajmëron protesta nëse deri të premten nuk lirohen masat

“Mbrëmë kishte dasëm nga pushtetarët” – Afrim Muqiqi paralajmëron protesta nëse deri të premten nuk lirohen masat

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit (OHT) ka mbajtur takim konsultativ me të gjithë pronarët e restoranteve dhe anëtarët e tjerë të këtij sektori. Drejto [...]
Elita Rudi bëhet pjesë e Për’puthen

Elita Rudi bëhet pjesë e Për’puthen

Elita Rudi do t’i bashkohet emisionit të dashurisë “Përp’puthen”. Por, ndonëse ajo tanimë ka gjetur dashurinë e jetës së saj, ish moderatorja do të [...]
Vali Corleone blen Ferrari, thotë se kushton 600 mijë euro

Vali Corleone blen Ferrari, thotë se kushton 600 mijë euro

“King Vali Corleone” së fundmi i ka bërë vetes një dhuratë superluksoze. Në rrjetet e tij sociale ai ka publikuar fotografi të makinës së re të tip [...]
Genta Ismajli po bëhet nënë, publikohen pamje nga “baby shower” që këngëtarja ka organizuar

Genta Ismajli po bëhet nënë, publikohen pamje nga “baby shower” që këngëtarja ka organizuar

Genta Ismajli dhe Usta shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Ndonëse vetë artistja nuk ka bërë të ditur gjininë, por është përfolur se [...]
Naser Berisha publikon këngën e tij të re

Naser Berisha publikon këngën e tij të re

Artisti i këngëve të cilat janë kthyer në vulë të vlerave artistike, Naser Berisha sapo ka publikuar këngën e tij më të re që mban titullin “Bredhi në [...]
Kërkohet paraburgim për menaxherin e Taynes, dyshohet se ia theu hundën një personi

Kërkohet paraburgim për menaxherin e Taynes, dyshohet se ia theu hundën një personi

Prokuroria Themelore në Gjilan ka kërkuar paraburgim për Rinor Hykollin, të dyshuarin e dytë për rrahjen në diskotekën “Stop”, në Gjilan. Menaxheri [...]
Fero: Nuk këndoj më në gjuhën shqipe

Fero: Nuk këndoj më në gjuhën shqipe

Reperi shqiptar, Fero, ka dhënë një lajm të papritur. Ai përmes një ‘Instastory’ ka njoftuar të gjithë ndjekësit e tij se ka anuluar albumin për të [...]
1 3 4 5 6 7 8 50 / 71 POSTS