Category: Showbiz

1 5 6 767 / 67 POSTS
Labinot Tahiri pas aksidentit tragjik në Kroaci: Mërgimtarët po japin edhe jetën për Kosovën

Labinot Tahiri pas aksidentit tragjik në Kroaci: Mërgimtarët po japin edhe jetën për Kosovën

Deri tani kanë vdekur 10 persona në aksidentin tragjik në Kroaci. Për këtë ka reaguar edhe Labinot Tahiri përmes një shkrimi në llogarinë e tij në [...]
Zbardhet dosja: Ky është personi që dyshohet se përdhunoi Miss Tuti Sejdiun

Zbardhet dosja: Ky është personi që dyshohet se përdhunoi Miss Tuti Sejdiun

Detaje të reja janë zbuluar nga historia tronditëse e Miss Kosovës, Tuti Sejdiu, e cila pak ditë më parë zbuloi se ishte përdhunuar dhe trafikuar në S [...]
Mozzik ‘tallet’ me kryeministrin Kurti: A e prune naj ‘bumbunjer’ babo?

Mozzik ‘tallet’ me kryeministrin Kurti: A e prune naj ‘bumbunjer’ babo?

Pas Greqisë, Francës dhe Brukselit, tani kryeministri Kurti është kthyer në Kosovë. Por, qëndrimi disa ditor në këto vende u komentua gjatë nga nje [...]
Blerta Veseli me poza atraktive para aparatit magjik të Fadil Berishës, ndryshon edhe ngjyrën e flokëve

Blerta Veseli me poza atraktive para aparatit magjik të Fadil Berishës, ndryshon edhe ngjyrën e flokëve

Blerta Veseli është një nga fytyrat më të pëlqyera nga publiku kosovar. Missi nga Gjilani përfaqësoi Kosovën në edicionin e 69-të të garës së bukur [...]
Këngëtarët dhe klubet e natës do të organizojnë protestë ndaj Qeverisë

Këngëtarët dhe klubet e natës do të organizojnë protestë ndaj Qeverisë

Klubet e natës së bashku me disa nga këngëtarët e estradës do të protestojnë ndaj Qeverisë. Kjo protestë do të mbahet më 14 korrik në sheshin Skënd [...]
Nazi befason sërish: Jam i dërguari i Allahut

Nazi befason sërish: Jam i dërguari i Allahut

Këngëtari i Grupit Aurora, Nazmi Sfishta – Nazi ka befasuar sërish me deklaratat e tij. Ndërsa ka folur sërish për “shkencën” e tij që e ka quajtur [...]
“Shpërthen” kënga e Butrintit, Kidës e Ledrit – rekord klikimesh për pak orë

“Shpërthen” kënga e Butrintit, Kidës e Ledrit – rekord klikimesh për pak orë

Kënga e publikuar mbrëmë në orën 00:00, e treshes, Butrint Imeri, Kida dhe Ledri Vulës e titulluar “Dale”, është pritur mjaftë mirë nga fansat e tyre. [...]
1 5 6 767 / 67 POSTS