Category: Showbiz

1 6 7 871 / 71 POSTS
“Shpërthen” kënga e Butrintit, Kidës e Ledrit – rekord klikimesh për pak orë

“Shpërthen” kënga e Butrintit, Kidës e Ledrit – rekord klikimesh për pak orë

Kënga e publikuar mbrëmë në orën 00:00, e treshes, Butrint Imeri, Kida dhe Ledri Vulës e titulluar “Dale”, është pritur mjaftë mirë nga fansat e tyre. [...]
1 6 7 871 / 71 POSTS