Category: Uncategorized

1 2 10 / 15 POSTS
Rrokulliset një veturë në magjistralen Gjilan – Prishtinë

Rrokulliset një veturë në magjistralen Gjilan – Prishtinë

Një vetaksident ka ndodhur në magjistralen Gjilan - Prishtinë raporton 06 Press. Vetaksidenti ka ndodhur në afërsi të liqenit të Badocit ku një vet [...]
Aksident në rrugen Gjilan – Prishtinë, pesë persona të lënduar

Aksident në rrugen Gjilan – Prishtinë, pesë persona të lënduar

Pesë persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 07:30 në rrugën Prishtinë – Gjilan. Në këtë aksident [...]
Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, tri vetura të përfshira

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, tri vetura të përfshira

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Gjilan-Prishtinë. Në aksident janë të përfshira tri veturave, transmeton IndeksOnlin [...]
Trafikohet një 18-vjeçare në Ranilluk, i dyshuari e shfrytëzoi për punë në lokal dhe joshje të klientëve

Trafikohet një 18-vjeçare në Ranilluk, i dyshuari e shfrytëzoi për punë në lokal dhe joshje të klientëve

Trafikimi me njerëz po vazhdon të jetë një ndër sfidat për institucionet e Kosovës. Në vazhdimësi janë raportuar rastet e grave që shfrytëzohen për pr [...]
Hapet salloni me i ri ne Gjilan

Hapet salloni me i ri ne Gjilan

Është hapur salloni me i ri ne Gjilan për manikyr dhe pedikyr. Luna Studio ofron shërbime për manikyr dhe pedikyr të cilin mund ta gjeni në Albanic [...]
Komuna e Gjilanit blen dron për ta ruajtur pyllin nga qielli

Komuna e Gjilanit blen dron për ta ruajtur pyllin nga qielli

Komuna e Gjilanit ka shkuar edhe një hap më tutje për ta mbrojtur pyllin nga prerësit ilegalë. Drejtoria e Bujqësisë në Gjilan pritet të furnizohet [...]
Supremja vendos: Komisionerja e VV-së në Gjilan do të paguajë 1 mijë euro dënimin

Supremja vendos: Komisionerja e VV-së në Gjilan do të paguajë 1 mijë euro dënimin

Gjykata Supreme vendosur lidhur me ankesën e Xhezide Selimit, komisioneres së Lëvizjes Vetëvendosje në Gjilan. Supremja e ka refuzuar si të pabazuar a [...]
Haziri pasi shkoi në balotazh me Hysenin: Në javën e fundit krejt VV-ja erdhi në Gjilan

Haziri pasi shkoi në balotazh me Hysenin: Në javën e fundit krejt VV-ja erdhi në Gjilan

Kryetari aktual dhe kandidati i LDK-së për Gjilanin, Lutfi Haziri, tha se një javë para zgjedhjeve gjithë zyrtarët e Lëvizjes Vetëvendosje ishin në Gj [...]
Letër ngushëllimi për familjen e studentes Bardha Isufi

Letër ngushëllimi për familjen e studentes Bardha Isufi

Letër ngushëllimi për familjen e studentes Bardha Isufi Tetor 16, 2021 E nderuara Familje Isufi, [...]
Bizneset, përkrahëse të ndryshimit të qeverisjes lokale

Bizneset, përkrahëse të ndryshimit të qeverisjes lokale

Bizneset, përkrahëse të ndryshimit të qeverisjes lokale. Gjatë vizitës së vijës së prodhimit te kompania Euro Metali, diskutuam për vështirësit [...]
1 2 10 / 15 POSTS