Dedikimi prekës i koleges për dr. Visar Huruglicën i cili vdiq papritur

HomeLajmeShëndeti

Dedikimi prekës i koleges për dr. Visar Huruglicën i cili vdiq papritur

Lajmi për ndarjen e papritur nga jeta të oftalmologut nga Gjilani, dr. Visar Huruglica, ka pikëlluar jo pak njerëz. Një kolege e punës, Shqipe Bajg

Tuneli i Kalimashit është i kalueshëm dhe i pastër
Ekskluzive: Gjykata e Apelit vërteton vendimin e Themelores për tarifat e shtrenjta të rrymës, refuzohet ankesa e ZRRE-së
Shoqata e Gastronomëve Qeverisë: Presim vendimin tuaj nesër dhe ju tregojmë vendimin tonë me 14 nëntor

Lajmi për ndarjen e papritur nga jeta të oftalmologut nga Gjilani, dr. Visar Huruglica, ka pikëlluar jo pak njerëz.

Një kolege e punës, Shqipe Bajgora, ka bërë një dedikim prekës në profilin e saj virtual.

“Sa herët i le vajzat tuaja more dok”, ka shkruar me plot dhumbje Shqipja.

Ja dedikimi i plotë  Shqipe Bajgorës:

Cfare lajmi i trishte , cfare tragjedije  …o Zotttt 😪  Sa herët i le vajzat tuaja more dok, gruan prinderit ,motrat , e te gjithe neve qe te deshtem aq shume…

Po qysh kurrë ske dite me idhnu askend bre .Ti e ke dashte jeten shume ,pse more Viski na e bane kete 😪

Heret bre shume heret ,hala i ri breee ….

Ngushllime familjes ,ngushllime miqve ,kolegeve dhe kush e ka njohur .

Shpirti i tij i bardhe u prehte ne parajse .🤲 Do te kujtojme  gjithmone Viski jone i  dashur , me shume dashuri