Deputetët e pozitës dhe të opozitës bashkë në iftar – FOTO

HomeLajme

Deputetët e pozitës dhe të opozitës bashkë në iftar – FOTO

Disa deputetë nga pozita dhe opozita janë bashkuar mbrëmë për iftar, që u organizua nga vetë ata. Këtë e ka bërë të ditur deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, përmes një postimi në rrjetin social Facebook. “Faleminderit deputetëve të cilët organizuan këtë iftar! Agjërim të pranuar për të gjithë”, ka shkruar Lekaj.

Jep dorëheqje edhe një ushtar: Me zemër të thyer nuk jam më pjesë e FSK-së
Komisionin vlerësues për Thirrje Publike për OJQ, pas shkarkimit nga kryetari Hyseni, thërret konferencë të jashtëzakonshme për media
Mijëra njerëz protestojnë në Gjermani, kundërshtojnë masat anti-COVID

Disa deputetë nga pozita dhe opozita janë bashkuar mbrëmë për iftar, që u organizua nga vetë ata.

Këtë e ka bërë të ditur deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Faleminderit deputetëve të cilët organizuan këtë iftar! Agjërim të pranuar për të gjithë”, ka shkruar Lekaj.